Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz Kniha přání a stížností

Kniha přání a stížností

Kniha přání a stížností

O rychlost.cz
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od odberatel
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravim

Jsem odberatel,pravidelni platic--vcasny,bezproblemovy.Platim,bankovnim prevodem,kazdy mesic.Koupil jsem od Vas i Vase zarizeni,ktere umoznuje Vam prodavat internet.Nehibu s tim,netaham,za kabely,pouze vyuzivam to,co jsem zaplatil.Pravidelne,2-3 krat,do mesice,mam vypadky signalu,na pul dne.Vchera,skoro cely den,a dnes--obchas.Nebudu,zde,pouzivat,texnicke slova a hadat se,kdo ma pravdu a kde je chyba.Zadam o poskitnuti,kvalitnich sluzeb,nebo upozornovani,aspon,pomoci mailu,o udrzbach,nebo jinych,provadenych pracich,vcasne.Omluvu nepotrebuji.

Zrychleni internetu,za stavajicich,platebnich podminek,uvitam,jak se to dela,v kazde firme--ctu trzni info.

Ujistuji,Vas,ze jsem,nehadavy,bezproblemovy zakaznik,ktery,kdyz,ho prestane bavit,kvalita poskitovanych sluzeb,pozada o ukonceni spolupraci.

Dekuji,za precteni,doufam,ze zustanu,Vam verny i nadale

s uctou Tadeas

 
od adam
moderátor

Mam pocit ze placete na nespravnem hrobu.

 
od karlos
příspěvků: 237
IP: (zobrazit)

Adam: Přesně tak...

Tohle je téma na LT net, viz se řeší zde:

http://rychlost.cz/forum/tema/1730/
Nazev tématu: LTnet špatné zkušenosti

Tam bych na vašem místě začal popisovat váš problém...

A když nejste se službou spokojen mužete jim napsat dost milý dopis emailem, aby se rozhoupali a neřešili to takovým stupidním způsobem, jako ta jejich placená infolinka a pokud mate nějaké problémy s jejich internetem věřte, že chyba bude vždy na jejich straně nikoliv na vaší.

I když budou tvrdit pravý opak, vždy jsi stujte za svým!!!

Jsou to pěkní amatéři, nikoliv profesionální poskytovatelé internetu.

Od této společnosti bych určitě internet nebaral ani zadarmo...

 
od ajavar
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

Zdravím.Proč nefunguje zakreslování naměřených hodnot do grafu?Posl.naměřený a zakreslený údaj je 20.1.2011 a pak už ne.Nebo to nefunguje jen mi?http://2i.cz/14fda78d5e

 
od 8man
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Ahoj, jsem na optice tarif 8MB 10:1, IP v podsíti - na obecní lince v Blešně okr. HK. ISP mám STEN. Prosím, doplňte tento tarif do statistik STENu. Chybí vám Blešno jako místo s připojením od STEN - optika. (Divím se, že se sami ještě neozvali, nebo jo? Je to pro ně přeci svým způsobem reklama...)********************** A moje přání k vánocům? Měřič s automatickým spouštěním testu a záznamem výsledku v hodinových intervalech. Představuji si, že by každému IP nastavil jinou měřící minutu v hodině, třeba náhodně zvolenou časem instalace. Při běžícím prohlížeči by měřil provozní parametry na své IP a posílal je sám do DB na server rychlost.cz. Na dotaz by mi server poslal naměřená data nebo přímo vyhodnotil graf rychlosti na této IP za posledních 24 měření. Anebo by mi výsledky mých měření cpal na můj účet u rychlost.cz, a data by byla stáhnutelná třeba v .csv souboru. Potom budou data dosažitelná uživateli, reprezentativní a o něčem vypovídat. Třeba poslouží jako argument při stížnostech na ISP. Dream Freeware. ************************************************************* pozn. ke Sten: PRAVIDELNĚ V NEDĚLI VEČER mi padá rychlost a občas mám TOTÁLNÍ výpadky PO PŮLNOCI. I v týdnu, což mě vytáčí, když mám otevřené spekulativní intradenní pozice v minutových časových rámcích na Forexu a ty jsou hodiny mimo moji kontrolu... ale to není na vás. Několikrát jsem se ozval ISP, ale správce tvrdí, že je linka OK. Já chápu, že když se v čase kontroly závada neobjeví, nelze odstranit příčinu. Důsledek je, že nemám dostatečně spolehlivou konektivitu 7/24. Nabízený tarif se zaručenou rychlostí CIR má háček. Když si ji nemohu průběžně měřit se záznamem, nemohl bych skutečnosti v případě potíží prokázat ani reklamovat. Je o dost dražší a pochybuji, že by pan Jiruše připustil smluvní pokutu + závazek náhrady škody za každý zjištěný případ nižší rychlosti. Tak holt žije (živoří) BFU. Tak se mějte fajn, páni měřiči.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Zvetsit objem dat pro test uploadu. 98kB je pro cca 15Mbitu trochu malo, kdyz na stejny download se stahuje 7MB.

diky

 
od adam
moderátor

Tomasek1234:20.04.2011 00:53Zvetsit objem dat pro test uploadu. 98kB je pro cca 15Mbitu trochu malo, kdyz na stejny download se stahuje 7MB.

diky

Tak to uz ale je, velikost dat pro upload je automaticky urcena. Je tu jen strop na 1.5MB. Tj vice se neuploaduje z duvodu moznych padu weboveho prohlizece.

Me se pro 1Mbit up nastavuje 586kB pro test. Tech 96kB je prvni stupen na kterem se prave vypocita velikost dat pro test. Tj nejprve se nahraje 96 kB pokud je to rychlejsi nez 5 sekund vypocita se adekvatni velikost.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Jasny sem trubka, je to stejny jako u downloadu jen sem to prehlidnul, protoze je tam ten 1,5MB. Dik.

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

Tj ale co pak maj dělat lidi na gigabytu to tu pak skáčou uplně nesmyslný čísla jednoduše rozdělit měření na normální a pak pro lidi na 100Mb a 1Gbps dyť je to jen pár řádek kódu a stačí když budou testovací soubory 20MB pro UP a DOWN a bude to OK.

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

psp822:20.04.2011 21:42Tj ale co pak maj dělat lidi na gigabytu to tu pak skáčou uplně nesmyslný čísla jednoduše rozdělit měření na normální a pak pro lidi na 100Mb a 1Gbps dyť je to jen pár řádek kódu a stačí když budou testovací soubory 20MB pro UP a DOWN a bude to OK.

gigabit nema kazdy. gigabit nikdy prakticky nenameris. gigabit nepotrebujes merit.

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

warman:20.04.2011 23:14gigabit nema kazdy. gigabit nikdy prakticky nenameris. gigabit nepotrebujes merit.

Dobře UPC poskytuje 100Mbit už nejakej ten pátek a když budeš dělat testy tady nedosáhneš zdaleka hodnot jako na jyných test serverch kde sou testvací soubory větší

Mimochodem Pilsfree poskytuje Gigbit přes 5000 lidem

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

Jasny berme nejaky rozumny rychlosti do 50Mbitu. Myslim, ze 5-10MB soubor pro upload by byl pro megarychlosti akorat. Gbit nema ccenu zkouset na internetprovsechny uz to zkouseli a moc relevantni vysledky to nedava. Takze u normalnich meraku 100Mbit strop, stejne je to tak jedno procento lidi co takovy pripojeni ma. Navic zijeme ve state kde ma vetsina lidi praseci ADSL kde je upload legracni :) Ale preci jen vetsi soubor pro upload by bejt moh, ale zase adam psal, ze to dela problemy s prohlizeci tak nevim, tomi ja nerozumim. btw. tester na upc ma na down az 70MB ale up jen 2MB. I kdyz u nich je to taky asi dano tim prd uploadem co maji. Zkuste nekdo Gbit na speedtest.cesnet :)

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

psp822:21.04.2011 11:46Dobře UPC poskytuje 100Mbit už nejakej ten pátek a když budeš dělat testy tady nedosáhneš zdaleka hodnot jako na jyných test serverch kde sou testvací soubory větší

Mimochodem Pilsfree poskytuje Gigbit přes 5000 lidem

a jake rychlosti ti na gigabitu prakticky dosahnou? gigabitu nikdy ;)

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

warman:21.04.2011 17:33a jake rychlosti ti na gigabitu prakticky dosahnou? gigabitu nikdy ;)

na gigabitu s notebookem dosahnu třeba na cesnetu 150-300Mbit

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od crypticz
příspěvků: 28
IP: (zobrazit)

warman:21.04.2011 17:33a jake rychlosti ti na gigabitu prakticky dosahnou? gigabitu nikdy ;)

se podivej na statistiky mereni pilsfree. vsichni gigabit a pul :D:D:D

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.

Vyzkoušejte náš speedtest. Fungující i bez Flashe, čistě na Javascriptu.